O Nas

Witamy w Pizzerii Avanti

Zapraszamy do nowo otwartej sali bilardowej, restauracyjnej oraz kącika dla dzieci! Teraz możecie Państwo dobrze zjeść i zrelaksować się z całą rodziną!

Swoją działalność prowadzimy już od 2000 roku. Od dawna posiadamy restauracje w Wadowicach i Andrychowie, a obecnie funkcjonuje także nasza pizzeria w Bielsku-Białej. Możemy się efektywnie rozwijać dzięki uznaniu, jakim darzą nas klienci, zapewniając nam renomę na rynku. Swoją strategię opieramy między innymi na nieustannej kontroli jakości oferowanych dań oraz ciągłym podnoszeniu naszych kwalifikacji. Sukces zawdzięczamy dbałości o każdy szczegół podczas przygotowywania swoich potraw oraz wieloletniemu doświadczeniu. Co więcej, z pewnością duże znaczenie ma również fakt, że wyrabiamy ciasto według autorskiej receptury. Poza tym, nasze pizze i inne dania powstają ze świeżych składników najwyższej jakości, pozyskiwanych od zaufanych producentów krajowych. Dzięki wszystkim tym czynnikom, oferowane u nas posiłki wyróżniają się wybornym smakiem i aromatem.

Dlaczego my?

Dbamy nie tylko o smak i jakość swoich dań, ale także o to, aby mieli Państwo do nich jak najłatwiejszy dostęp. Z tego względu, sprzedajemy je do późnych godzin nocnych. Gdy ciężko już znaleźć ciepły gorący posiłek, nasza pachnąca i gorąca pizza na dowóz w Bielsku-Białej, Wadowicach oraz Andrychowie stanowi doskonałe rozwiązanie.

Zapraszamy do współpracy oraz odwiedzania naszych lokali

 

Organizujemy przyjęcia okolicznościowe:

  • chrzciny,
  • komunie,
  • jubileusze,
  • imprezy firmowe.